Субота квітня 13 , 2024
РусскийУкраїнська

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Підтримка сайту

Підтримка сайтуПідтримка веб-сайту ділиться на два етапи: інформаційне оновлення сайту (наповнення тематичною інформацією, контент наповнення) і технічну підтримку сайту (працездатність).

Інформаційне оновлення (підтримка) сайту. В мережі Інтернет дуже швидко оновлюється інформація і внесені ще вчора дані на сайт, незабаром вже застарівають. Мало створити і просунути сайт на високі позиції, потрібно ще постійно оновлювати інформацію...


У зв'язку з цим, на Вашому ресурсі завжди повинна розміщуватись тільки сама свіжа й актуальна інформація, щоб забезпечити постійний приплив відвідувачів і бути в курсі останніх подій Вашим клієнтам. Але буває так, що у Вас не вистачає часу оновити сайт або інформації, яку треба розмістити, дуже багато. Наші фахівці допоможуть на Вашому сайті, оперативно розмістити необхідну інформацію.

Оновлюваною інформацією може бути: редагування та написання текстових матеріалів (копірайтинг, рерайтінг), публікація свіжих новин, додавання або зміна фотоматеріалів, ведення поштової розсилки клієнтам.

Вартість інформаційного оновлення сайту: 3 $ / за 30 хвилин.

Технічна підтримка сайту – це комплекс робіт, які дозволяють підтримувати працездатність сайту.

Технічна підтримка сайту дозволяє уникнути таких моментів:

  • Посилання на Ваш сайт пропадає в пошуковій видачі.
  • З'явилися збої в роботі сайту.
  • Ви забули продовжити послуги надання домену та хостингу і ваш сайт більше не відкривається.
  • Технологічність сайту застаріла з часом.
  • Інші технічні проблеми.

Щоб уникнути перерахованих вище проблем студія веб-дизайну ProDecide гарантує технічну підтримку сайту на постійній основі. Ми готові оперативно відреагувати на потенційну небезпеку і знайти оптимальне рішення для Вашого сайту.

Вартість технічного обслуговування сайтів: входить у вартість створення веб-сайту!

Телефонуйте та пишіть нам:

+38 (066) 511 39 39
+38 (068) 391 56 76
mail@prodecide.com.ua