Субота липня 20 , 2024
РусскийУкраїнська

Дистанційне співробітництво

З кожним днем комп'ютерні технології удосконалюються, автоматизуючи і спрощуючи наші повсякденні дії. На сьогоднішній день рівень технологій дозволяє надавати якісні послуги по створенню веб-сайтів та програмного забезпечення, перебуваючи на великій відстані замовника послуг від виконавця, так зване дистанційне співробітництво. Така технологічність досягається завдяки застосуванню електронної пошти, банківських переказів і електронних платежів, IP-телефонії та інших технологій. Тому немає необхідності мати представництво веб-студії в інших містах та країнах. Наприклад, перебуваючи фізично в місті Чернівці можна створювати веб-сайти для клієнтів з таких міст як: Київ , Донецьк , Харків , Одеса , Львів .

Дистанційна розробка веб-сайтів

Для максимального комфорту клієнтів нашої веб-студії, був розроблений комплекс етапів дистанційного співробітництва:

  1. Ознайомлення з послугами. На даному етапі Замовник ознайомлюється з комплексом послуг веб-студії, заповнюється бриф на розробку веб-сайту, нашими фахівцями проводиться приблизний розрахунок вартості та терміну виконання замовлених послуг.
  2. Договір. Підписується договір в двох примірниках. У договорі обумовлюються права та обов'язки сторін.
  3. Технічне завдання та кошторис. Складається технічне завдання: терміни розробки веб-сайту, обсяг інформації на сайті, структура. Готується кошторис витрат.
  4. Створення веб-сайту. Роботи з розробки веб-сайту стартують після внесення 30% передоплати. Дизайнери розробляють дизайн сайту, меню навігації та інші графічні об'єкти, зазначені в технічному завданні, вносять зміни за бажанням Замовника. Копірайтери і SEO-копірайтери максимально ефективно розміщують текстову інформацію у відповідності з заданими розділами і пунктами меню. Відштовхуючись, від сучасних тенденцій у веб-дизайні та враховуючи алгоритми роботи пошукових систем, оптимізатори удосконалять структуру веб-сайту, яка відповідає побажанням Замовника.
  5. Тестування, публікування і реєстрація. Етап, на якому виправляються всі помилки (якщо вони є) і проводиться установка Інтернет-ресурсу на сервері. Також здійснюється реєстрація веб-сайту в популярних пошукових системах.
  6. Додаткові послуги . Для досягнення максимальної віддачі від свого веб-ресурсу Замовник може скористатися додатковими послугами, які здійснює веб-студія ProDecide. Це - технічна підтримка працездатності сайту, його просування в мережі Інтернет, проведення рекламних кампаній, регулярне оновлення матеріалів, створення фірмового стилю, інші дизайн послуги.
  7. Здача-Прийом проекту . На даному етапі представляється звіт виконаних робіт, Замовник виплачує суму згідно з кошторисом витрат.

Завжди готові співпрацювати і надавати послуги, які максимально відповідають Вашим інтересам!

Телефонуйте та пишіть нам:

+38 (066) 511 39 39
+38 (068) 391 56 76
mail@prodecide.com.ua