Середа грудня 02 , 2020
РусскийУкраїнська

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Реклама сайту в мережі Інтернет

Реклама в мережі ІнтернетОдним з пріоритетних напрямків діяльності веб-студії ProDecide є планування, організація та проведення рекламних кампаній в мережі Інтернет.

Реклама веб-сайту, або послуг в мережі Інтернет, набагато ефективніша за інші види рекламування, як за результатами віддачі, так і за вартістю.

Веб-студія ProDecide гарантує максимальну віддачу від Вашого рекламного бюджету.

Для того щоб значно знизити витрати на рекламу ми рекомендуємо поєднання пошукової оптимізації і контекстної реклами, як найефективнішого способу просування сайту в мережі Інтернет.

Більшість користувачів в мережі Інтернет бачили, як текстові, так і графічні рекламні оголошення в пошуковій видачі запитів. Це і є контекстна реклама, яка відповідає введеному пошуковому запиту - показується тільки тим, хто хоче її побачити.

Також ми створюємо і розміщуємо банерну рекламу на високовідвідуваних Інтернет-ресурсах. В минулому, банери були досить ефективним засобом, для того щоб привернути увагу відвідувачів. На сьогоднішній день вони дещо дискредитували себе, у зв'язку з появою великої кількості нікому не потрібних, дратівливих банерів. Тому, важливу роль відіграє розробка грамотно опрацьованого, не дратівливого дизайну банера.

Ми надаємо наступні види послуг по створенню та розміщенню реклами в мережі Інтернет:

  1. Контекстна реклама у пошукових системах Google, Yandex, а також сервісах контекстної реклами. Вартість одного переходу на Ваш сайт від 5 центів (мінімальний бюджет – 50 $).
  2. Написання та розміщення тематичних або рекламних статей , оглядів на сайтах (вартість написання статті – 5 $ за 1000 знаків без пробілів).
  3. Банерна реклама на сайтах, а також банерних мережах (виготовлення статичного банера - від 6 $; виготовлення анімованого банера - від 15 $ ).

З урахуванням індивідуального підходу до кожного клієнта, бюджет рекламної кампанії розраховується відповідно.

Наші клієнти:
  • Мебель с Востока Благоустройство Черновцы Постельное белье - Люкс Текстиль
  • Сеть кофеен - Кофе с молоком Транспортная компания - Логотоптранс Продажа подержанных автобусов - ООО Бусхандел
  • Climber Jeans Украина Стилист Илья Коротков Режиссер-клипмэйкер - Юрий Морозов
  • Стильные корсеты Lana Пиццерия Italiano Vero

Телефонуйте та пишіть нам:

+38 (066) 511 39 39 (МТС)
+38 (098) 435 61 88 (Київстар)
+38 (093) 124 49 33 (Life:)
mail@prodecide.com.ua