Неділя травня 26 , 2024
РусскийУкраїнська

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Просування сайту

Просування веб-сайту в мережі ІнтернетПросування веб-сайту в мережі Інтернет або розкрутка - це використання алгоритмів і нюансів роботи пошукових систем для залучення цільових відвідувачів на сайт.

Це, досить, складний процес, який залежить від безлічі факторів і є одним з найбільш ефективних методів Інтернет маркетингу.


Читати далі: Комплексне просування веб-сайтів>> оптимізація і розкрутка

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Реклама сайту в мережі Інтернет

Реклама в мережі ІнтернетОдним з пріоритетних напрямків діяльності веб-студії ProDecide є планування, організація та проведення рекламних кампаній в мережі Інтернет.

Реклама веб-сайту, або послуг в мережі Інтернет, набагато ефективніша за інші види рекламування, як за результатами віддачі, так і за вартістю.

Веб-студія ProDecide гарантує максимальну віддачу від Вашого рекламного бюджету.

Для того щоб значно знизити витрати на рекламу ми рекомендуємо поєднання пошукової оптимізації і контекстної реклами, як найефективнішого способу просування сайту в мережі Інтернет.

Читати далі: Реклама сайту в мережі Інтернет>> рекламні кампанії :: види і ціни

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Фірмовий стиль

Фірмовий стильРозробка фірмового стилю як найважливішого елементу діяльності будь-якого підприємства, організації або компанії - це сукупність дизайнерських прийомів, які сприяють зростанню популярності та впізнаваності компанії на ринку товарів/послуг.

Від фірмового стилю залежить те, як фірма буде сприйматися на ринку - її імідж. Фірмовий стиль компанії незамінний при проведенні рекламних компаній.

Читати далі: Розробка фірмового стилю компанії і сайту>> логотип :: бланки

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Підтримка сайту

Підтримка сайтуПідтримка веб-сайту ділиться на два етапи: інформаційне оновлення сайту (наповнення тематичною інформацією, контент наповнення) і технічну підтримку сайту (працездатність).

Інформаційне оновлення (підтримка) сайту. В мережі Інтернет дуже швидко оновлюється інформація і внесені ще вчора дані на сайт, незабаром вже застарівають. Мало створити і просунути сайт на високі позиції, потрібно ще постійно оновлювати інформацію...


Читати далі: Підтримка веб-сайту: контент наповнення та супровід

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Копірайтинг, рерайтінг

Копірайтинг, рерайтінгДосягнення більшості цілей, поставлених при створенні сайту, можливе тільки при розміщенні на ньому якісної і запам'ятовуваної текстової інформації.

Веб-студія ProDecide пропонує комплекс послуг по якісному текстовому наповненню сайту: написання оригінальних текстових сторінок, статей (копірайтинг), рекламний копірайтинг, SEO копірайтинг і рерайтінг.

Наші фахівці якісно наповнять Ваш сайт оригінальним легким для читання текстом, оптимізованим під пошукові запити.

Читати далі: Написання текстів для сайту>> копірайтинг :: рерайтінг

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Домени

ДомениДомен - це унікальна адреса Інтернет-ресурсу для визначення його місця знаходження та забезпечення доступу до інформації, що надається власником сайту.

Для того щоб сайт був всесвітньо доступний, а доменне ім'я коректно співставлялось з адресою - доменне ім'я потрібно зареєструвати в конкретній географічній зоні.

Основні правила, за якими варто вибирати доменне ім'я:

Читати далі: Доменне ім'я веб-сайту>> підбір:: реєстрація

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Хостинг

Хостинг послугиХостинг (hosting) - послуга з розміщення і зберігання файлів сайту на спеціальних комп'ютерах (серверах) організації, що надає дану послугу (хостера).

Від надійності хостинг-провайдера залежить те, чи якісно буде працювати Ваш сайт. Також для кожного сайту слід індивідуально підбирати хостинг з необхідними технічними параметрами.

Наше завдання полягає в наданні якісних хостинг-послуг для Вашого Інтернет-ресурсу.

Читати далі: Розміщення веб-сайту в мережі Інтернет>> хостінг :: тарифи :: ціни

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Презентація компанії

Презентація компаніїСтворення презентації компанії може слугувати для інформування клієнтів, інвесторів і партнерів. За допомогою мультимедійної презентації Ви зможете легко і ефективно донести основні бізнес ідеї до широкого кола клієнтів і партнерів.

В основному презентації розробляються:

  • при відкритті компанії, а також для залучення нових клієнтів і партнерів;
  • при появі нових товарів і послуг, які надає компанія, при прийнятті участі у заходах та виставках.

Читати далі: Створення презентації компанії>> Flash :: CD :: ціни

 

Телефонуйте та пишіть нам:

+38 (066) 511 39 39
+38 (068) 391 56 76
mail@prodecide.com.ua