Субота квітня 13 , 2024
РусскийУкраїнська

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Домени

ДомениДомен - це унікальна адреса Інтернет-ресурсу для визначення його місця знаходження та забезпечення доступу до інформації, що надається власником сайту.

Для того щоб сайт був всесвітньо доступний, а доменне ім'я коректно співставлялось з адресою - доменне ім'я потрібно зареєструвати в конкретній географічній зоні.

Основні правила, за якими варто вибирати доменне ім'я:

  1. Стислість і запам'ятовуваність. Коротке доменне ім'я добре тим, що його легко запам'ятовують і воно швидко впізнається. В ідеалі такий домен підійде тим компаніям, назва яких складається всього з деяких букв. Але є випадки, в яких не варто скорочувати доменне ім'я. Добре запам'ятовуються загальновідомі й унікальні імена (наприклад, football.ua, Google, Yandex), а також ті які утворюють кілька смислових слів (наприклад, igromania.ru, superjob.ua).
  2. Назва компанії - доменне ім'я. Ідеальна ситуація, коли ім'я домену збігається з назвою компанії. Якщо таке ім'я вже зайнято, спробуйте підібрати ім'я, яке виражає Вашу унікальність.
  3. Рівень домену. Постарайтеся в першу чергу підібрати домен першого і другого рівнів -.com, .net, .org, .biz, .info, .ua. Також для України найпоширенішим є домен третього рівня - .com.ua. Домени цих рівнів добре індексуються пошуковими системами.
  4. Географічна зона. Якщо Ваш сайт спрямований на відвідувачів, які проживають у конкретній області, тоді Ви можете замовити регіональний домен. Наприклад, для різних областей України це: .cv.ua, .if.ua, .kh.ua, .kiev.ua, .od.ua та інші.

Також варто відзначити, що придбання доменів з різними розширеннями буде мудрим вчинком, якщо Ви досягли успіху в своїй галузі, і навряд чи хочете, щоб хтось скористався назвою Вашої компанії і просто додав до нього іншу доменну зону. Це допоможе Вам зберегти оригінальність доменного імені.

З нами Ви легко зможете зареєструвати бажане доменне ім'я, також ми допоможемо Вам підібрати оптимальний для Вашої компанії домен!

Телефонуйте та пишіть нам:

+38 (066) 511 39 39
+38 (068) 391 56 76
mail@prodecide.com.ua