Субота квітня 13 , 2024
РусскийУкраїнська

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Копірайтинг, рерайтінг

Копірайтинг, рерайтінгДосягнення більшості цілей, поставлених при створенні сайту, можливе тільки при розміщенні на ньому якісної і запам'ятовуваної текстової інформації.

Веб-студія ProDecide пропонує комплекс послуг по якісному текстовому наповненню сайту: написання оригінальних текстових сторінок, статей (копірайтинг), рекламний копірайтинг, SEO копірайтинг і рерайтінг.

Наші фахівці якісно наповнять Ваш сайт оригінальним легким для читання текстом, оптимізованим під пошукові запити.

Копірайтинг – написання унікальних текстів, що просувають товар або послугу в сфері бізнесу або ідею в інших сферах. Написання заголовків, рекламних слоганів, легко читаємого тексту на сторінках - все це копірайтинг. Послуга копірайтингу користується великим попитом, оскільки виділяє сайт з сірої маси конкурентів, які мають великий обсяг «млявого», нецікавого тексту. Тексту повинно бути ні багато ні мало, а рівно стільки, щоб максимально зацікавити відвідувачів і який не нудно читати.

З кожним днем удосконалюються пошукові алгоритми, які роблять проблемним написання тексту насиченого ключовими словами. Тому виникає завдання в написанні якісних текстів, які були б цікаві відвідувачеві сайту і одночасно оптимізовані під пошукові системи. Поставлену задачу можуть виконати SEO-копірайтери.

Основні правила, використовувані SEO-копірайтерами при написанні текстів:

  1. Текст повинен бути не дуже великим за обсягом, з легко-читаємими фразами. Від 200 до 1000 слів на сторінці.
  2. Максимальна оптимізація тексту під пошуковики.
  3. Знання психології покупок, використання слів-магнітів у тексті. Як результат - підвищення купівельної активності на сайті.

Всі правила зводяться в одну умову - переконання відвідувача у тому, що потрібно вибрати саме Вашу компанію з безлічі інших.

Іноді власнику сайту в найкоротші терміни необхідно розмістити на сайті інформацію з якого-небудь джерела. У цьому випадку стаття піддається рерайтінгу.

Рерайтінг – це кардинальна зміна готової текстової інформації, з умовою збереження акценту першоджерела. Це відмінний спосіб отримання інформації на сайт при мінімальних витратах часу, звичайно за умови, що працює над текстом професійний копірайтер.

Вартість написання текстової інформації5 $ за 1000 знаків без пробілів.

Телефонуйте та пишіть нам:

+38 (066) 511 39 39
+38 (068) 391 56 76
mail@prodecide.com.ua