Субота квітня 13 , 2024
РусскийУкраїнська

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Просування сайту

Просування веб-сайту в мережі ІнтернетПросування веб-сайту в мережі Інтернет або розкрутка - це використання алгоритмів і нюансів роботи пошукових систем для залучення цільових відвідувачів на сайт.

Це, досить, складний процес, який залежить від безлічі факторів і є одним з найбільш ефективних методів Інтернет маркетингу.


Досить часто компанії, які мають якісний сайт, не можуть зрозуміти, чому його не відвідують, чому він не працює на свого власника. Давайте коротко розглянемо суть проблеми та її вирішення.

Людина, зацікавлена в отриманні деякої інформації через Інтернет, насамперед шукає її за допомогою пошукових систем (наприклад, Google або Yandex), задаючи в пошуковому вікні слова, які найбільш точно відповідають інформації, яку потрібно знайти. На його запит пошуковик видає результат у вигляді посилань на веб-сторінки. У 80% випадків користувач переглядає перші 2-3 сторінки результатів і визначається, яке з посилань, що ведуть на веб-сайт, найбільш підходять пошуковому запиту. Чим вище в результатах пошуку посилання на Ваш сайт - тим більше відвідуваність.

Для збільшення цільової відвідуваності Вашого сайту студія веб-дизайну ProDecide пропонує комплекс ефективних методів по розкрутці та оптимізації - це контент оптимізація , оптимізація сайту під пошукові системи , а також реклама в мережі Інтернет.

Контент оптимізація сайту. Професійне написання та оформлення текстів з урахуванням алгоритмів роботи пошукових систем, а також подальше внесення змін є дуже важливими умовами грамотного просування на початковому етапі оптимізації всього сайту. Підготувавши всі тексти, ми показуємо їх Вам для ознайомлення та внесення коригувань. У підсумку на сайті подається інформація, яка цікава відвідувачам і заодно оптимізована під алгоритми пошуковиків. Завдяки наповненню сайту оригінальним контентом, що містить ключові слова та запити, Ви зможете побачити результат вже після закінчення індексації сторінок сайту пошуковими системами, що дозволяє значно заощадити на наступних етапах розкручування.

Етапи контент оптимізації:

 • Складання та аналіз семантичного ядра. На підставі аналізу статистики ключових запитів визначаються і впроваджуються слова і словосполучення, які найбільш підходять тематиці сайту.
 • Оцінка конкурентоспроможності. Оцінка тематичної конкурентної ситуації сайту (кількості і якості сайтів з аналогічною інформацією).
 • Аналіз структури змісту сайту. Аналіз інформаційної структури сайту (кількість і якість).
 • Оптимізація сайту. Оптимізація інформаційного вмісту та коду сторінок сайту.

Оптимізація сайту під пошукові системи або пошукове просування як один з малозатратних та ефективних способів просування сайту - це цілий комплекс заходів, спрямованих на збільшення рейтингу сайту в пошукових системах (найбільш важливі Google PageRank і ТІЦ Яндекса), що дозволяє значно збільшити кількість відвідувачів Вашого сайту. Важливо оптимізувати сайт, також як і створити його - це обов'язковий крок на шляху до успіху. Також в пошукове просування сайту входить і реєстрація його в веб-каталогах і тематичних рейтингах, обмін посиланнями з іншими сайтами.

Оптимізація сайту під пошукові системи має ряд переваг:

 • Близько 75-80% відвідувачів приходять на сайт з пошукових систем.
 • Оптимізація під пошукові машини значно випереджає інші методи розкрутки по співвідношенню витрати/результат.
 • Реєстрація сайту в тематичних каталогах дозволяє підвищити кількість нових відвідувачів.

Ефективне комплексне просування веб-сайту в Інтернеті дозволить в найкоротші терміни значно збільшити відвідуваність, а також рейтинг Вашого ресурсу. Особливо рекомендуємо використання даних методів у поєднанні з контекстною рекламою.

Переваги розкручування сайтів в ProDecide:

 • Максимально вигідні умови, а також гарантія на виконані роботи.
 • Комплексний підхід до оптимізації і просування.
 • Використання тільки "білих методів" просування сайтів.
 • Спеціалізація не тільки на пошуковому просуванні, але й на Інтернет рекламі, як ефективного методу залучення цільових відвідувачів та позиціонування на ринку послуг Вашої компанії.

Добре розкручений сайт - імідж успішної компанії!

Ви можете замовити кожен метод окремо або скористатися пакетною пропозицією, що значно збільшить ефективність просування і зменшить витрати.

Вартість розкрутки сайту:

 • Контент оптимізація, входить у вартість розробки сайту;
 • Пошукова оптимізація, ціни: базова – 50 $ (3-4 тижні); просунута від 70 $ (в залежності від тривалості періоду оптимізації).

Пакетні пропозиції по розкрутці сайту:

Важливо!!! Останнім часом в Інтернеті помічена велика активність веб-ресурсів зокрема каталогів, які обіцяють Вам хороший рейтинг і рекламу в Інтернеті, якщо Ви на їх сайтах за чималі гроші помістите інформацію. Максимально допустима ціна за таке розміщення може бути близько 30 $ на рік, а з Вас реально попросять як мінімум раз у 3-5 і більше. Перед тим, як платити гроші за таке «обдурювання» подивіться на наші ціни - вони можуть виявитися нижчими, а ефективність буде набагато вищою.

Телефонуйте та пишіть нам:

+38 (066) 511 39 39
+38 (068) 391 56 76
mail@prodecide.com.ua