Субота грудня 04 , 2021
РусскийУкраїнська

Послуги та ціни - Створення сайтів

Сайт-візитка (від 4000 грн.)

Сайт-візиткаСайт-візитка – це невеликий сайт, який складається з декількох сторінок-розділів, коротко, але ефективно представляє Вашу компанію, продукт чи послугу в мережі Інтернет. Містить загальну інформацію про Вашу компанію, товари або послуги - це мінімум, який необхідний будь-якій сучасній фірмі.

Завданням сайту-візитки є надання інформації про власника, його послуг або товарів і дозволити максимально швидко і при мінімальних витратах дати користувачеві загальне уявлення про компанію. А також привернути увагу та залучити додаткових клієнтів.

Читати далі: Сайт-візитка>> створення :: дизайн :: просування

 

Послуги та ціни - Створення сайтів

Сайт-представництво (від 6000 грн.)

Сайт-представництвоСайт-представництво - розширена версія сайту-візитки. Як правило, сайт-представництво, це сайт, що складається з 10-20 сторінок, який містить додаткову інформацію, розгорнуто описує Ваші товари та послуги - фотогалерею (до 50 фотографій), прайс-листи, відповіді на найбільш поширені запитання, форму зворотнього зв'язку.

Завдяки зручній і грамотно продуманій системі Управління контентом (CMS) - процедура інформаційного оновлення сайту не вимагає від його власника спеціальних знань, що дає можливість заощадити на послугах спеціалістів.

Читати далі: Сайт-представництво>> створення :: дизайн :: просування

 

Послуги та ціни - Створення сайтів

Бізнес-сайт (від 9500 грн.)

Бізнес-сайтБізнес-сайт – це високоякісний корпоративний ресурс, обличчя фірми, який повністю відповідає Вашим завданням, комерційним та інформаційним цілям, будь-то: демонстрація та рекламування асортименту товарів у формі структурованого каталога, залучення великої кількості клієнтів, твердження високого статусу і позитивного іміджу компанії.

Одним з різновидів бізнес сайту є корпоративний сайт. Внутрішньомережевий сайт для доступу тільки співробітників компанії або з частково відкритим доступом для відвідувачів.

 

Читати далі: Створення бізнес-сайтів>> розробка :: дизайн :: розкрутка

 

Послуги та ціни - Створення сайтів

Сайт-портфоліо (від 7000 грн.)

Сайт-портфоліо (Флеш сайт)Сайт-портфоліо – це персональний сайт, який відображає індивідуальність і професійні досягнення свого власника. У більшості випадків сайти-портфоліо роблять на технології JavaScript (Flash) - як результат красивий і неповторний у плані дизайну флеш сайт.

Сайт-портфоліо або флеш сайт популярний серед дизайнерів, архітекторів, педагогів, модельних агентств. Особливо цікавий тим, хто професійно займається фотозйомкою.

Дизайн сайту виконаний в індивідуальному, оригінальному стилі, який відповідає його власнику.

Читати далі: Створення сайту-портфоліо>> розробка :: дизайн :: просування

 

Послуги та ціни - Створення сайтів

Інтернет-магазин (від 12000 грн.)

Інтернет-магазинІнтернет-магазин – це високоефективне комерційне середовище, що дозволяє продавати товари та послуги через мережу Інтернет.

Це спеціалізований веб-ресурс, який на відміну від простого магазину, відкритий цілодобово і доступний будь-якому користувачеві підключеному до мережі Інтернет.

Створення інтернет-магазина дозволяє компанії зміцнити свої позиції на ринку товарів і послуг, а також збільшити клієнтську базу і реальний дохід.

 

Читати далі: Створення інтернет-магазину>>розробка :: підтримка :: просування

 

Послуги та ціни - Створення сайтів

Веб-Портал (від 15000 грн.)

Веб-ПорталІнтернет-портал – це масштабний інформаційно-розважальний сайт, загального або локального призначення, який поєднує в собі безліч різних сервісів і великої кількості тематичної інформації.

Поява нових, цікавих ресурсів, які досить оригінальні та користуються попитом, веде до швидкої окупності інвестицій, витрачених в їх розробку, і отримання стабільного прибутку.

Мета веб-порталів - залучення великої кількості відвідувачів та їх регулярне тематичне інформування, для можливості розміщення та продажу реклами на сторінках порталу. Для утримання постійної цільової аудиторії на порталі необхідний великий обсяг якісної інформації, яка регулярно оновлюється.

Читати далі: Створення інтернет-порталу>> розробка :: дизайн :: просування

 

Телефонуйте та пишіть нам:

+38 (066) 511 39 39
+38 (068) 391 56 76
mail@prodecide.com.ua