Субота липня 20 , 2024
РусскийУкраїнська

Студія веб-дизайну ProDecide надає широкий спектр послуг по створенню, просуванню і підтримці веб-сайтів. Також пріоритетом нашої студії є розробка фірмового стилю і програм для компаній.

Від елегантних бізнес рішень до яскравих медіа втілень. Наші можливості - Ваші інтереси!

Послуги та ціни - Створення сайтів

Сайт-візитка (від 4000 грн.)

Сайт-візиткаСайт-візитка – це невеликий сайт, який складається з декількох сторінок-розділів, коротко, але ефективно представляє Вашу компанію, продукт чи послугу в мережі Інтернет. Містить загальну інформацію про Вашу компанію, товари або послуги - це мінімум, який необхідний будь-якій сучасній фірмі.

Завданням сайту-візитки є надання інформації про власника, його послуг або товарів і дозволити максимально швидко і при мінімальних витратах дати користувачеві загальне уявлення про компанію. А також привернути увагу та залучити додаткових клієнтів.

Читати далі: Сайт-візитка>> створення :: дизайн :: просування

 

Послуги та ціни - Створення сайтів

Сайт-представництво (від 6000 грн.)

Сайт-представництвоСайт-представництво - розширена версія сайту-візитки. Як правило, сайт-представництво, це сайт, що складається з 10-20 сторінок, який містить додаткову інформацію, розгорнуто описує Ваші товари та послуги - фотогалерею (до 50 фотографій), прайс-листи, відповіді на найбільш поширені запитання, форму зворотнього зв'язку.

Завдяки зручній і грамотно продуманій системі Управління контентом (CMS) - процедура інформаційного оновлення сайту не вимагає від його власника спеціальних знань, що дає можливість заощадити на послугах спеціалістів.

Читати далі: Сайт-представництво>> створення :: дизайн :: просування

 

Послуги та ціни - Створення сайтів

Бізнес-сайт (від 9500 грн.)

Бізнес-сайтБізнес-сайт – це високоякісний корпоративний ресурс, обличчя фірми, який повністю відповідає Вашим завданням, комерційним та інформаційним цілям, будь-то: демонстрація та рекламування асортименту товарів у формі структурованого каталога, залучення великої кількості клієнтів, твердження високого статусу і позитивного іміджу компанії.

Одним з різновидів бізнес сайту є корпоративний сайт. Внутрішньомережевий сайт для доступу тільки співробітників компанії або з частково відкритим доступом для відвідувачів.

 

Читати далі: Створення бізнес-сайтів>> розробка :: дизайн :: розкрутка

 

Послуги та ціни - Створення сайтів

Сайт-портфоліо (від 7000 грн.)

Сайт-портфоліо (Флеш сайт)Сайт-портфоліо – це персональний сайт, який відображає індивідуальність і професійні досягнення свого власника. У більшості випадків сайти-портфоліо роблять на технології JavaScript (Flash) - як результат красивий і неповторний у плані дизайну флеш сайт.

Сайт-портфоліо або флеш сайт популярний серед дизайнерів, архітекторів, педагогів, модельних агентств. Особливо цікавий тим, хто професійно займається фотозйомкою.

Дизайн сайту виконаний в індивідуальному, оригінальному стилі, який відповідає його власнику.

Читати далі: Створення сайту-портфоліо>> розробка :: дизайн :: просування

 

Послуги та ціни - Створення сайтів

Інтернет-магазин (від 12000 грн.)

Інтернет-магазинІнтернет-магазин – це високоефективне комерційне середовище, що дозволяє продавати товари та послуги через мережу Інтернет.

Це спеціалізований веб-ресурс, який на відміну від простого магазину, відкритий цілодобово і доступний будь-якому користувачеві підключеному до мережі Інтернет.

Створення інтернет-магазина дозволяє компанії зміцнити свої позиції на ринку товарів і послуг, а також збільшити клієнтську базу і реальний дохід.

 

Читати далі: Створення інтернет-магазину>>розробка :: підтримка :: просування

 

Послуги та ціни - Створення сайтів

Веб-Портал (від 15000 грн.)

Веб-ПорталІнтернет-портал – це масштабний інформаційно-розважальний сайт, загального або локального призначення, який поєднує в собі безліч різних сервісів і великої кількості тематичної інформації.

Поява нових, цікавих ресурсів, які досить оригінальні та користуються попитом, веде до швидкої окупності інвестицій, витрачених в їх розробку, і отримання стабільного прибутку.

Мета веб-порталів - залучення великої кількості відвідувачів та їх регулярне тематичне інформування, для можливості розміщення та продажу реклами на сторінках порталу. Для утримання постійної цільової аудиторії на порталі необхідний великий обсяг якісної інформації, яка регулярно оновлюється.

Читати далі: Створення інтернет-порталу>> розробка :: дизайн :: просування

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Просування сайту

Просування веб-сайту в мережі ІнтернетПросування веб-сайту в мережі Інтернет або розкрутка - це використання алгоритмів і нюансів роботи пошукових систем для залучення цільових відвідувачів на сайт.

Це, досить, складний процес, який залежить від безлічі факторів і є одним з найбільш ефективних методів Інтернет маркетингу.


Читати далі: Комплексне просування веб-сайтів>> оптимізація і розкрутка

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Реклама сайту в мережі Інтернет

Реклама в мережі ІнтернетОдним з пріоритетних напрямків діяльності веб-студії ProDecide є планування, організація та проведення рекламних кампаній в мережі Інтернет.

Реклама веб-сайту, або послуг в мережі Інтернет, набагато ефективніша за інші види рекламування, як за результатами віддачі, так і за вартістю.

Веб-студія ProDecide гарантує максимальну віддачу від Вашого рекламного бюджету.

Для того щоб значно знизити витрати на рекламу ми рекомендуємо поєднання пошукової оптимізації і контекстної реклами, як найефективнішого способу просування сайту в мережі Інтернет.

Читати далі: Реклама сайту в мережі Інтернет>> рекламні кампанії :: види і ціни

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Фірмовий стиль

Фірмовий стильРозробка фірмового стилю як найважливішого елементу діяльності будь-якого підприємства, організації або компанії - це сукупність дизайнерських прийомів, які сприяють зростанню популярності та впізнаваності компанії на ринку товарів/послуг.

Від фірмового стилю залежить те, як фірма буде сприйматися на ринку - її імідж. Фірмовий стиль компанії незамінний при проведенні рекламних компаній.

Читати далі: Розробка фірмового стилю компанії і сайту>> логотип :: бланки

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Підтримка сайту

Підтримка сайтуПідтримка веб-сайту ділиться на два етапи: інформаційне оновлення сайту (наповнення тематичною інформацією, контент наповнення) і технічну підтримку сайту (працездатність).

Інформаційне оновлення (підтримка) сайту. В мережі Інтернет дуже швидко оновлюється інформація і внесені ще вчора дані на сайт, незабаром вже застарівають. Мало створити і просунути сайт на високі позиції, потрібно ще постійно оновлювати інформацію...


Читати далі: Підтримка веб-сайту: контент наповнення та супровід

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Копірайтинг, рерайтінг

Копірайтинг, рерайтінгДосягнення більшості цілей, поставлених при створенні сайту, можливе тільки при розміщенні на ньому якісної і запам'ятовуваної текстової інформації.

Веб-студія ProDecide пропонує комплекс послуг по якісному текстовому наповненню сайту: написання оригінальних текстових сторінок, статей (копірайтинг), рекламний копірайтинг, SEO копірайтинг і рерайтінг.

Наші фахівці якісно наповнять Ваш сайт оригінальним легким для читання текстом, оптимізованим під пошукові запити.

Читати далі: Написання текстів для сайту>> копірайтинг :: рерайтінг

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Домени

ДомениДомен - це унікальна адреса Інтернет-ресурсу для визначення його місця знаходження та забезпечення доступу до інформації, що надається власником сайту.

Для того щоб сайт був всесвітньо доступний, а доменне ім'я коректно співставлялось з адресою - доменне ім'я потрібно зареєструвати в конкретній географічній зоні.

Основні правила, за якими варто вибирати доменне ім'я:

Читати далі: Доменне ім'я веб-сайту>> підбір:: реєстрація

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Хостинг

Хостинг послугиХостинг (hosting) - послуга з розміщення і зберігання файлів сайту на спеціальних комп'ютерах (серверах) організації, що надає дану послугу (хостера).

Від надійності хостинг-провайдера залежить те, чи якісно буде працювати Ваш сайт. Також для кожного сайту слід індивідуально підбирати хостинг з необхідними технічними параметрами.

Наше завдання полягає в наданні якісних хостинг-послуг для Вашого Інтернет-ресурсу.

Читати далі: Розміщення веб-сайту в мережі Інтернет>> хостінг :: тарифи :: ціни

 

Послуги та ціни - Додаткові послуги

Презентація компанії

Презентація компаніїСтворення презентації компанії може слугувати для інформування клієнтів, інвесторів і партнерів. За допомогою мультимедійної презентації Ви зможете легко і ефективно донести основні бізнес ідеї до широкого кола клієнтів і партнерів.

В основному презентації розробляються:

  • при відкритті компанії, а також для залучення нових клієнтів і партнерів;
  • при появі нових товарів і послуг, які надає компанія, при прийнятті участі у заходах та виставках.

Читати далі: Створення презентації компанії>> Flash :: CD :: ціни

 

Телефонуйте та пишіть нам:

+38 (066) 511 39 39
+38 (068) 391 56 76
mail@prodecide.com.ua